Auto Janković
1406 Objavljeno 03 maj 2021 Autor: Zoran Kalinac

Utakmicom između ekipa ''Stevan Dukić'' i ''Vilusi'' nastavljen je proljećni dio prvenstva u Gradskoj fudbaskoj ligi Gradiška.

Izuzetno zanimljiv duel u Rogoljima pripao je domaćinu golom u posljednjim sekundama utakmice.

Izabranici Miroslava Cvetkovića poveli su u 24. minuti kada je precizan bio Belmin Lizalo. S minimalnom prednošću ''Stevana Dukića'' otišlo se na odmor, da bi u nastvaku Aleksandar Dulić u 62. minuti vratio stvari na početak (1-1).

Ipak u posljednjim trenucima susreta domaći dolaze do tri veoma važna boda, pošto je u 93. minuti mrežu Mile Dimića odličnim šutem iz slobodnog udarca zatresao Dragan Simić za veliko slavlje Rogoljčana.

Ovom pobjedom ''Stevan Dukić'' se bodovno izjednačio sa kozinačkim Bratstvom, koje će danas u derbiju kola snage odmjeriti sa ekipom Mladosti u Seferovcima.